Zula Hilesi Dword Vip Hack 6.2.2018

tarafından
4
Zula Hilesi Dword Vip Hack 6.2.2018

Kısaca bu hilenin içerisinde neler var onlardan bahsedelim. Bu hile çoklu hacklar içerir. En çok kullanılanları Aim bot ve Wall hacktır. Zaten en çok bu iki özellik sizin işinize yarayacaktır. Zula Wall Hack hilesi ile düşmanlarınızı duvar arkasından görebilirsiniz. Böylelikle oyunda çok rahat birinci olabilirsiniz. Bu hile sayesinde para ve level kasabilirsiniz. Hileyi kullanmadan önce virüs taraması yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Daha fazla Zula Hile için takipte kalınız. İyi eğlenceler.

Zula Kayıt

Zula, ilk Türk FPS oyunu olma özelliği taşımaktadır ve bu haritalara yansımaktadır. Haritalarda ülkemizden kesitler görmek mümkündür. Kendi sokaklarımızda bu oyunu oynamak iste ayrı bir zevk vermektedir. Oyun performans açısından oldukça tatmin edicidir. Özellikle haritaların gerçekçiliği oyuncuların daha iyi bir ortamda gerçekçiliği yüksek ekranlarda oynama imkanı sunmaktadır. Oyun bu özelliği sayesinde şuanda oldukça çok ilgi görmektedir. Her zaman güncel olarak bulunan bu hileler sayesinde oyunda artık standardın dışına çıkabilecek ve daha zevkli bir oyun deneyimi yaşayabileceksiniz.

Zula Vip Hack

İlk MMOFPS oyunu olan Zula, MadByte Game tarafından tasarlanmıştır. 2013 yılında yapımı başlanılan oyun şuanda büyük bir kitle tarafından oynanmaktadır. Oyunun dağıtım çalışmalarını ise Lokum Games yapmaktadır. İlk Türk yapımı FPS oyunu olması, her ayrıntısı ile Türkçe olması, şuan için sadece Türkiye’de oynanması Türk oyuncuları için mükemmel bir fırsat olmuştur. Türkçe oyun oynama zevkinin yanı sıra Zula hileleri ile oyuncular farklı deneyimler yaşayabilmektedir.

Zula hile ile bir çok özelliği kullanabilirsiniz. En çok aranan hileler arasında Aim Hack gelmektedir. Aim Hilesi ile düşmanlarınıza hedef aldığınız an kafasından vurabileceksiniz. Gerçekten bu hile ile çok eğleneceğinizi umuyoruz.


Hile Özellikleri

Rakip oyuncuları duvar arkasından görme

Sisi kapatma

Düşmanı direk kafadan vurma

Otomatik hedef alma

Daha güzel, farklı bir nişangah

Bütün silahlara sahip olma

ve daha fazlası…

Yazılı Anlatım

1-) Aşağıdaki bölgeden hileyi facebook ile arkadaşlarınızla paylaşınız.

2-) Hileyi indirin ve rardan çıkartın. Bu sayfayı kapatmayın.

3-) RipLoader.exe’ye sağ tıklayarak yönetici olarak açıyoruz. Boş bir cmd ekranı gelecektir.

4-) Bu ekran gelince Zula Launcheri açıyoruz.

5-) Daha sonra oyuna giriş yapıyorsunuz. Hile aktif.

İndirme Linkleri

Download linklerimizde link kısaltma reklamı vardır, Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyip “Reklamı Geç” butonuna basarak ilgili dosyaya ulaşabilirsiniz.